Wielki Projekt Vassa
Dodane przez Administrator dnia Sierpień 14 2012 17:44:18
Ludziska i Ludziska!

Dziś w nocy, próbując zasnąć wpadłem na pomysł jak wydostać się z dołka zwanym brakiem zainteresowania naszym studiem.
Jedyną nasza szansą na zaistnienie jest film. O nie nie nie. Nie zwykły kilku minutowy film, lecz pełnometrażówka z prawdziwego zdarzenia... (OBOWIĄZKOWO ROZWIŃ NEWS)

Rozszerzona zawartość newsa
Ludziska i Ludziska!

Dziś w nocy, próbując zasnąć wpadłem na pomysł jak wydostać się z dołka zwanym brakiem zainteresowania naszym studiem.
Jedyną nasza szansą na zaistnienie jest film. O nie nie nie. Nie zwykły kilku minutowy film, lecz pełnometrażówka z prawdziwego zdarzenia. (CZYTAJ DALEJ!)

Film byłby oparty na prawdziwej histori, która wydarzyła się w latach 40 ubieglego wieku.
Nie to nie IIWŚ. Po dogłębnych przemyśleniach historia idealnie nadaje się do przeniesienia w universum Gothica. Inspiracje do scenariusza zyskiwalibysmy z Internetu, filmu bądź ksiązki. Internet do ukazania większej wiarygodności, książka do ukazania przeżyć bohaterów. Filmem mozemy się kierować jako pomocą lecz odradzam gdyż według mnie nie ima się faktów i jest przefabularyzowany. Pytacie jaka książka? Jaki film? Jaka historia? Jaki bohater? To zdradze tylko podczas spotkania. TAK NARESZCIE spotkanie. Podczas rozmowy wyjaśnie moje dogłębne plany. Wszystko obmyśliłem. Spotkamy się na TS3. Mam własny kanał do uzytku. Co do historii... Puzo opisał to w jednej ze swoich książek i NIE JEST TO OJCIEC CHRZESTNY.
Jeśli nam się uda, zasiadziemy na panteonie machinimy. Przed nami wiele cięzkiej pracy, ale jeśli się zorganizujemy zdążymy na Nowy Rok. KAŻDY będzie miał swoje zadanie. CAŁE studio musi nad tym pracować. Przekonamy się komu zależy.

~Vassili